Artusbyg A/S • Islandsvej 7 • 7100 Vejle • Telefon 76 80 10 80 • mail@artusbyg.dk • CVR: 35 47 62 96

Jesper Jensen

Jesper Jensen

Tømrermester og indehaver

E-mail jesper@artusbyg.dk

Telefon 28 51 93 37

 

 

Kristian Juhl

Kristian Juhl

Byggeleder i tømrer afd.

E-mail kristian@artusbyg.dk

Telefon 23 47 10 80

René Horsted

René Horsted

Murer- og aut. kloakmester

E-mail rene@artusbyg.dk

Telefon 29 24 24 93

 

 

Alice Hoffmann

Alice Hoffmann

Regnskabschef

E-mail alice@artusbyg.dk

Telefon 75 82 18 30

 

 

Kent Brekka Pedersen

Kent Brekka Pedersen

Malerformand

E-mail kent@artusbyg.dk

Telefon 21 18 28 01

Bent Olsen

Bent Olsen

Murermester og indehaver

E-mail bent@artusbyg.dk

Telefon 20 46 25 21

 

 

Send faktura til: artusbyg@doc.e-komplet.dk

Mulighed for at klage: Opstår der uenighed mellem parterne, kan forbrugeren efter dansk rets almindelige regler vælge at indbringe sagen for Byggeriets Ankenævn og vi henviser til: